GanoCord 60 kapsułek: dwa nasłynniejsze grzyby medycyny chińskiej : Ganoderma ( Reishi) i Kordyceps. Gigant rodem z Azji!!

197,00 zł

27

Nowy produkt

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ, ABY OTRZYMAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Colway GanoCord to wyjątkowe zestawienie dwóch ekstraktów roślinnych, z których pierwszy pozyskano z ganodermy - grzyba uznawanego za synonim nieśmiertelności, używanego w medycynie Dalekiego Wschodu od tysięcy lat i sklasyfikowanego na pierwszej pozycji w rankingu chińskich roślin leczniczych.

Colway GanoCord:

Ganoderma wspiera układ immunologiczny, wspomaga utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu LDL i układ krążenia.

Drugim ze składników GanoCordu jest ekstrakt kordycepsu.
Ten wyjątkowy w naturze grzyb dwuletni  łączy w sobie organizm roślinny ze zwierzęcym. Grzyb ten jest bardzo rzadki i cenni, gdyż występuje naturalnie tylko w wysokogórskich rejonach Tybetu. 

Colway GanoCord jest suplementem wyjątkowym, gdyż połączono w nim ganodermę wraz z zarodnikami – składnik, jaki niełatwo nabyć nawet w Chinach, ojczyźnie tego grzyba oraz ekstrakt z owocni kordycepsu – czyli komponenty o najwyższej, pożądanej jakości, w łącznej masie, aż 30 gramów substancji ekstrahowanej z obu tych poszukiwanych grzybów.

Szczególnie polecany w przypadkach : niewydolności nerek, astmy, bezpłodności, depresji, zaburzeń funkcjonowania wątroby, alergii, zakrzepicy, rehabilitacji onkologicznej, obniżonej odporności, potrzeby wzmocnienia wydolności organizmu, obniżonego libido.

Trudne do pozyskania składniki nawet w Chinach mówią o unikalności tego produktu

Produkty, które mogą Cię zainteresować