Dostawa

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD oraz POCZTEX.

Dostawa bezpłatna.

Zamówienia wysyłamy w ciągu 1 dnia roboczego od momentu złożenia zamówienia. W trakcie trwania specjalnych akcji promocyjnych czas wysyłki zamówienia może się wydłużyć do 3 dni roboczych.

Brak możliwości odbiorów osobistych zamówień ze sklepu internetowego.

Reklamacje

Reklamacja dotycząca uszkodzonej przesyłki lub braków ilościowych.

Z chwilą odebrania i pokwitowania odbioru paczki należy zawsze sprawdzić zawartość przesyłki pod względem uszkodzeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia towaru lub braków należy żądać od kuriera sporządzenia protokołu szkody do przesyłki. Jeżeli kurier nie zaczekał do chwili sprawdzenia paczki należy skontaktować się z centralą firmy kurierskiej i podając numer przesyłki zażądać powrotu kuriera, celem spisania protokołu. Protokół ten musi być sporządzony w dniu doręczenia paczki. Należy dopilnować, aby protokół szkody opisany był rzetelnie i dokładnie. Zgłoszenie należy przesłać niezwłocznie w formie skanu wypełnionego formularza reklamacyjnego drogą mailową, nie później niż do 5 dni od chwili otrzymania paczki. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcia dokumentujące zdarzenie oraz skan protokołu szkody.

Po tym czasie lub w przypadku braku protokołu szkody, reklamacje z tego tytułu nie będą uwzględniane. W odpowiedzi na zgłoszenie (do 2 dni roboczych) pracownik naszego sklepu ustali z Państwem szczegóły reklamacji.


Wysyłka

Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

 

Expert Marketing Service ul: Widnokrąg 8, 30-685 Kraków Polska


Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie dostępne do pobrania poniżej i wyślij go na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami: 

 

Expert Marketing Service ul: Widnokrąg 8, 30-685 Kraków Polska

 

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

Expert Marketing Service oddaje należność za zwracany towar w wysokości równej cenie sprzedaży, oraz co do zasady, w tej samej formie, w jakiej klient zapłacił za zakup tego towaru. Koszty transportu ponosi klient.

 

Do pobrania

Formularz odstąpienia od umowy / reklamacji