SZAMPON ZAGĘSZCZAJĄCY WŁOSY Colway 200ml stymulacja uśpionych cebulek włosów

149,00 zł

19

Nowy produkt

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ, ABY OTRZYMAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Posiada działanie wzmacniające (powoduje wzmocnienie struktury włosów od samych cebulek i zapobiega ich ponownej utracie)

Stymulujące (stymulacja uśpionych cebulek włosów), regenerujące, nawilżające

Szybszy wzrost włókien włosów oraz hamujące działanie enzymu 5-alfa reduktazy, niwelując przyczynę wypadania włosów na tle hormonalnym.

Colway szampon zagęszczający:

Jest to pierwsza na świecie formuła szamponu Colway z aktywna diosminą autorstwa polskiego wynalazcy dr Słonia, oddziałuje bezpośrednio na cebulkę, czyli żywą część włosa, produkt naturalny, nie zawiera silikonów i nie podrażnia skóry włosów. 

Szampon zagęszczający Colway jest produktem, w którym po raz pierwszy w światowej historii kosmetyków do pielęgnacji włosów zastosowano aktywną biologicznie formułę diosminy.

Dzięki jej działaniu uzyskujemy możliwość realnego wpływu na proces wyrastania włosów w miejscu, gdzie faktycznie włos powstaje. Diosmina powoduje skurcz i rozkurcz naczyń  krwionośnych w cebulce włosowej. Efektem tego jest wzmożony przepływ krwi, a to z kolei oznacza więcej substancji odżywczych dostarczonych do komórek macierzystych włosów. Włosy wyrastają silniejsze i zwiększa się ich ilość.

Przeznaczony do każdego rodzaju włosów. Szczególnie polecany dla włosów słabych, zniszczonych ze skłonnością do wypadania.

Maksymalny efekt działania w połączeniu z kuracją Kolagenem Naturalnym Colway Graphite.

Produkty, które mogą Cię zainteresować