ATELOKOLAGEN 50ml idealnie czysty kolagen

319,00 zł

5

Nowy produkt

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ, ABY OTRZYMAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Atelokolagen, to ekskluzywna pielęgnacja dla wymagających, polecana do twarzy, szyi i dekoltu.

Wyjątkowe połączenie trzech rodzajów idealnie czystego biologicznie kolagenu. Zwiększający gęstość i sprężystość skóry oraz skutecznie powstrzymujący biegnący czas.

Uszlachetniony proteinami jedwabiu i złotem koloidalnym.

Colway Atelokolagen Odmładzający krem do twarzy Anti-Age - jest to zestawienie trzech rodzajów idealnie czystego biologicznie kolagenu.

Atelokolagen, to ekskluzywna pielęgnacja dla wymagających, polecana do twarzy, szyi i dekoltu.

Wyjątkowe połączenie trzech rodzajów idealnie czystego biologicznie kolagenu zamknięte w jeden unikalny kosmetyk zwiększający gęstość i sprężystość skóry oraz skutecznie powstrzymujący biegnący czas.

Uszlachetniony proteinami jedwabiu i złotem koloidalnym, by nadać cerze niewiarygodną gładkość i zadbać o doskonałe nawilżenie. Dopełniony eleganckim i naturalnym różanym zapachem.

Urzekający produkt dzięki, któremu możesz dostrzec, jak perfekcyjnie zbudowana jest helisa kolagenu naturalnego i równie perfekcyjnie zadbać o wygląd swojej skóry.

Ma delikatną, aksamitną konsystencję oraz delikatny, różany zapach. Łatwo rozprowadza się na skórze, wyjątkowo szybko się wchłania.

Nie zawiera silikonów ani emulgatorów. Ma delikatną, aksamitna konsystencję oraz delikatny, różany zapach. Łatwo rozprowadza się na skórze, wyjątkowo szybko się wchłania. Atelokolagen w przeciwieństwie do wszystkich pozostałych kolagenów, nie wymaga obfitego, zwilżania skóry przed użyciem. Atelokolagen działa na skórę regenerująco, nawilżająco, zapobiega utracie elastyczności skóry, chroni przed stresem oksydacyjnym, stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu, rozjaśnia i wyrównuje koloryt skóry, stymuluje proces oczyszczania skóry, odnawia i wygładza powierzchnię naskórka.

Atelokolagen to kolejny kosmetyk anti-age w rodzinie transdermalnych żeli kolagenowych Colway. Stworzyliśmy go łącząc trzy rodzaje niskocząsteczkowego kolagenu. Pierwszy z nich to izolowane ze skór rybich molekuły, które zachowują konformację potrójnej helisy (tropokolagen). Drugi to atelokolagen, kolagen w postaci trójspiralnej, który poprzez poddanie działaniu pepsyny uzyskuje idealną czystość biologiczną. Dzięki temu może być stosowany do zabiegów medycyny estetycznej. Trzecim jest prokolagen, czyli łańcuchy peptydowe, które w procesach kolagenogenezy dopiero tworzą spirale kolagenowe.

Produkty, które mogą Cię zainteresować