SERUM WYSZCZUPLAJĄCE 200ml wspomagające redukcję cellulitu, pobudzające krążenie krwi i limfy

167,00 zł

21

Nowy produkt

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ, ABY OTRZYMAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Ma działanie ujędrniające, wygładzające i drenujące, aktywujące proces spalania tkanki tłuszczowej, wspomagające redukcję cellulitu, pobudzające krążenie krwi i limfy, nawilżające, zmniejszające obrzęki, wspomagające ochronę przed powstawaniem rozstępów, wspomagające usuwanie nagromadzonych toksyn i wody.

Przy systematycznym stosowaniu Twoja sylwetka stanie się smuklejsza, ciało jędrniejsze, zaś skóra miękka i gładsza. Szybko zauważysz zmniejszenie tzw " pomarańczowej skórki" na ciele. Redukcja masy ciała oraz obwodu ud i "oponki brzusznej " ujędrnienie i zaokrąglenie pośladków, a także uelastycznienie wiotkiej skóry na ramionach bez efektu "JOJO" przestana być tylko marzeniem

Regularne stosowanie zapewni serum wyszczuplającego Colway:

  • Redukcji masy ciała, nie idącej w kilogramy, ale „mierzalnej”,
  • Redukcji nadmiernej ilości wody i sodu w macierzy pozakomórkowej,
  • Redukcji obwodu ud i pośladków, Redukcji widoczności „skórki pomarańczowej”,
  • Poprawy mikrocyrkulacji, co poskutkuje realnie zmniejszeniem widoczności „pajączków”,
  • Znacznej poprawie nawilżenia, gęstości i elastyczności skóry.

Colway Serum Wyszczuplające spełni również z powodzeniem te wszystkie role, jakie powierzacie Panie zazwyczaj swojemu ulubionemu balsamowi do ciała. Dlaczego nie nazwaliśmy go więc po prostu „balsamem wyszczuplającym”? Dlaczego słowo „serum”, które zobowiązuje? Prosimy przyjrzeć się składowi preparatu, a wszystko stanie się jasne.

Sposób urzycia:

Preparat nanieść na obszary dotknięte cellulitem (uda, ramiona, pośladki) i energicznie wmasować kolistymi ruchami w kierunku serca. Zaleca się stosowanie Serum Wyszczuplającego 2x dziennie, po wchłonięciu przez skórę kolagenu naturalnego - Silver, dla którego preparat jest synergiczny.

Serum Wyszczuplające Colway jest kolejnym Produktem, do którego nie szczędzono substancji aktywnych, starań i kosztów. Kolejnym kosmetykiem COLWAY, o którym mówią recenzenci, że jest wprost „przeładowany” składnikami aktywnymi. Wierzymy, że powstał dzięki temu wyrób godny swoich poprzedników. I że szybko znajdzie on grono stałych odbiorców.

Spowalnia proces powstawania komórek tłuszczowych

Produkty, które mogą Cię zainteresować