Kolagen PLATINUM 200ml - na twarz i dekolt, zatrzymuje procesy starzenia się skóry, likwiduje rozszerzone naczynka, “pajączki”

547,00 zł

10

Nowy produkt

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ, ABY OTRZYMAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Twoja skóra stanie się wzmocniona,gładsza,nawilżona,o zwiększonej elastyczności. Regularnie stosowany zatrzymuje procesy starzenia się skóry,dzięki czemu odzyskasz młodzieńczy i promienny wygląd oraz zatrzymasz na długi okres procesy powstawania nowych zmarszczek

Uwaga:nośnikiem kolagenu jest woda!aplikujemy kolagen na nawilżoną wodą skórę!

Colway Platinum, kolagen naturalny posiada działanie nawilżające, odżywcze, regenerujące.

Poprawia gęstość skóry, niweluje podrażnienia i stany zapalne, spowalnia proces starzenia się skóry,  przyśpiesza procesy gojenia, wspomaga rewitalizację cery dojrzałej po zabiegach chirurgii plastycznej.

Wspomaga w rozwiązywaniu problemów niedoskonałości skóry w tym trądziku młodzieńczego i różowatego.Oferowany kolagen naturalny colway PLATINUM

Unikalna Formuła Q 5-26 występuje w postaci białego żelu. Kolagen PLATINUM zalecany jest przede wszystkim do najbardziej delikatnej skóry, czyli do kosmetyki całej twarzy (również pod oczy) i dekoltu oraz innych delikatnych partii ciała. Preparat sprzyja odbudowie włókien kolagenowych, co czyni go kosmetykiem o bardzo szerokim spektrum oddziaływania. Kolagen naturalny likwiduje objawy starzenia się skóry: zmiany naczyniowe takie jak rozszerzone naczynka, “pajączki”, nadmierne rumieńce, trądzik różowaty i pospolity, zaczerwienienia oraz wszelkiego rodzaju zmiany pigmentowe: przebarwienia, piegi, plamy po słoneczne i starcze.

Stosując preparat skóra jest jędrniejsza, bardziej elastyczna, zmniejszają się rozszerzone pory, zmarszczki czy też blizny zostają wygładzone.

Skuteczny w zabiegach rewitalizujących cerę dojrzałą, w nieinwazyjnym liftingu twarzy, po zabiegach chirurgii plastycznej. Stosować również po oczyszczeniu mechanicznym cery, po opalaniu, solarium i jako podkład pod maseczki i makijaż.

Szerokie zastosowanie kolagenu naturalnego może zastąpić wiele kosmetyków które używamy na co dzień. Na jeden zabieg do całej twarzy i dekoltu zużywamy nie więcej niż 0,3ml. Opakowanie 50ml przy stosowaniu 2-3 razy dziennie wystarcza na ok. od 2 do 3 miesiący.

Produkty, które mogą Cię zainteresować