CO WARTO WIEDZIEĆ O WITAMINIE C ?

WITAMINA C skraca okres przeziębienia o około 10% i łagodzi dolegliwości ze strony układu oddechowego, ale tylko u osób, które spożywały zwiększone dawki tej witaminy jeszcze przed rozwinięciem się pełnych objawów choroby.

Okazuje się, że zwyczajowe postępowanie polegające na podawaniu WITAMINY C przy przeziębieniu, nie ma specjalnego znaczenia.

WITAMINA C skraca okres przeziębienia o około 10% i łagodzi dolegliwości ze strony układu oddechowego, ale tylko u osób, które spożywały zwiększone dawki tej witaminy jeszcze przed rozwinięciem się pełnych objawów choroby.

NASZ ORGANIZM NIE WYTWARZA WITAMINY C i konieczne jest dostarczenie jej z pożywieniem.

Często jednak przypominamy sobie o niej z bolącym gardłem i z zakatarzeniem. Wtedy nie spełnia ona swojej ochronnej roli.

POWINNIŚMY KAŻDEGO DNIA DOSTARCZAĆ ODPOWIEDNIĄ DAWKĘ WITAMINY C.

PO JAKĄ WITAMINĘ C SIĘGASZ?

Sięgając po Witaminę C powinniśmy zwracać uwagę, czy nie występuje ona w formie syntetycznej.

Witamina C syntetyczna w bardzo małym stopniu wchłania się z przewodu pokarmowego, krótko pozostaje w organizmie i szybko jest z niego wydalana.

DLATEGO...ZAŻYWAJĄC WITAMINĘ C WARTO WIEDZIEĆ Z CZEGO JEST POZYSKIWANA, JAK BARDZO JEST AKTYWNA, JAK SIĘ WCHŁANIA I JAK DŁUGO UTRZYMUJE SWOJE STĘŻENIE TERAPEUTYCZNE W ORGANIZMIE.

Należy sięgac po naturalna Witaminę C , 100% bioorganiczną,bez wypełniaczy i syntetyzowanego kwasu askorbinowego.

Naturalna witamina C to nie jest kwas askorbinowy, czy l-askorbinowy, czy askorbinian sodu, potasu etc.

To jest witamina C z cytrusów, pietruchy, papryki, chrzanu, ziemniaków, wątroby itd.

DLACZEGO WITAMINA C - COLWAY?

W witaminie C Colway, w której wytwórca-pasjonat zadał sobie trud zrobienia jej w 100% z natury – nabywca-konsument nie znajdzie raczej mnóstwa rozmaitego „dobra” jakie występuje obficie w składzie „witamin C” za kilkanaście złotych, najczęściej tabletkowanych pod prasą.

Nie znajdzie raczej: kwasu askorbinowego, askorbinianów mineralnych, cytrynianów, barwników, substancji aromatyzujących, cukrów, soli, skrobi, drożdży, pszenicy, glutenu, soi, kompleksów izolowanych bioflawonoidów, gliceryny, karmelu, celulozy, lepiszcza, sorbitolu, dodatku proszku z zagęszczonego soku pomarańczowego, sacharyny, sukralozy, fruktozy, gumy guar lub celulozowej, dwutlenku krzemu, związków karboksymetylowych, dekstrozy, ani żadnych innych pochodnych kukurydzy, krzemionki, glikolu, wosków, tapioki, wapnia, mannitolu, aspartamu, maltodekstryny, ani żadnych surowców z roślin modyfikowanych genetycznie i jeszcze wielu innych przedziwnych substancji.

  Ta wyliczanka nie jest żartem, ani złośliwością. Wszystko zostało pieczołowicie spisane (a ile przeoczone!) z opakowań znajdujących się w polskich aptekach „witamin C”.

 WITAMINA C - COLWAY

100% NATURALNA

Z KIEŁKÓW GRYKI I GORZKIEJ POMARAŃCZY

Comments

Leave your comment