ODŻYWKA ZAGĘSZCZAJĄCA WŁOSY 200ml- zawiera aktywną biologiczną diosminę

97,00 zł

20

Nowy produkt

ZALOGUJ SIĘ LUB ZAREJESTRUJ, ABY OTRZYMAĆ NIŻSZĄ CENĘ

Odżywka zagęszczająca włosy posiada działanie wzmacniające, stymulujące i regenerujące (zwiera w składzie aktywną biologicznie diosmine, oddziałuje nie tylko na wyrostek keratynowy, czyli znana nam widoczną, w znacznej części martwą część włosa,lecz także na jego obszary dla nas niewidoczne:cebulkę włosową,gruczoły łojowe i kanalik włosowy

Colway odżywka zagęszczająca włosy:

Unikalna na skali światowej odżywka z aktywną diosminą, skutecznie przeciwdziałająca wypadaniu włosów.Produkt naturalny o lekkiej formule, nie zawiera SLS ani silikonów, świetnie sprawdza się w przypadku wrażliwej skóry głowy

Praktycznie wszystkie odżywki do włosów mają kontakt tylko z widoczną częścią włosa, powyżej jego kanalika. Colway Odżywka Zagęszczajaca Włosy – autorski kosmetyk polskiego wynalazcy, doktora chemii Krzysztofa Słonia - dzięki obecności aktywnej diosminy, działa na ten obszar, gdzie włos się rodzi, czyli na cebulkę włosową. Odpowiednio duże stężenie diosminy, powoduje zwiększony przepływ krwi przez naczynia krwionośne cebulki, co owocuje większą ilością składników odżywczych wykorzystywanych przez organizm do wzrostu włosa.

Diosmina sprawia, że znaczna część włosów, które uległyby złamaniu już we wstępnej fazie wzrostu wyrasta w dobrej kondycji. Już po pierwszym umyciu włosy znacznie wolniej się przetłuszczają, dzięki czemu wydłuża okres do następnego mycia głowy.

Twoje włosy przestają wypadać, a nowo odrastające uzyskają swój naturalny kolor, będą mocniejsze, lepiej nawilżone i zdrowsze.

Po użyciu szamponu i odżywki z diosminą Twoje włosy będą gęstsze i silne.

Przeznaczona do każdego rodzaju włosów.

Szczególnie polecany do włosów słabych, zniszczonych, ze skłonnością do wypadania, a także dla osób, które nie chcą myć włosów codziennie.

Ułatwia rozczesywanie, zapewnia połysk

Sposób użycia:

Na mokre włosy nałożyć niewielką ilość odżywki i wmasowywać we włosy i skórę głowy przez jedną do dwóch minut. Następnie spłukać ciepłą wodą. Stosować po każdym myciu włosów.
Do mycia włosów używać Szamponu Zagęszczającego Włosy COLWAY. Używanie obu tych produktów razem znacznie zwiększa efekt zagęszczający, który każdy użytkownik postrzeże już po kilku, a najpóźniej kilkunastu tygodniach na grzebieniu podczas czesania.

Produkty, które mogą Cię zainteresować