Promocja
AMICOLINA 60szt kapsułek - 20% rabatu czeka na Ciebie w kasie

AMICOLINA 60 kapsułek zawiera olej z konopi i olej z jąder pestek moreli. TYLKO TERAZ SUPER CENA!!!

427,00 zł

34

Nowy produkt

Zaloguj się lub Zarejestruj, aby otrzymać niższą cenę

Colway AmiColina zawiera olej z konopi i olej z jąder pestek moreli o wyjątkowej czystości i stężeniu (ekstrakcja w stanie nadkrytycznym CO2) Zawarte w oleju z konopi substancje łagodzą stany lękowe i depresje.Olej ten ceniony jest za zawartość aż 75-80% niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych,w tym omega-6 i 3 w idealnej proporcji 3:1

Colway AmiColina:

Obiecujące są wyniki zastosowania oleju konopnego w terapiach przy chorobach : Parkinsona, schizofrenii, Huntingtona, Alzheimera, astmie, cukrzycy, epilepsji, stwardnieniu rozsianym.

Stosuje się je również na wszelkie bóle i migreny oraz problemy układu pokarmowego. Znajduje zastosowanie w terapiach odwykowych od alkoholu i heroiny. Może blokować rozwój i migrację komórek nowotworowych.

Witamina B17 ( amigdalina ) zawarta w oleju z pestek z moreli, może wpływać destrukcyjnie na złośliwe komórki rakowe, ale też odżywia i wspiera działanie zdrowych komórek.

Amigdalina pozostaje w sferze zainteresowania onkologów już ponad 60 lat.

Szczególnie polecana w przypadkach: chorób neurodegradacyjnych, profilaktyki chorób nowotworowych, terapii odwykowych, bólów migrenowych, cukrzycy, epilepsji

Zawiera kannnabinoidy, w tym śladowe ilości THC

Produkty, które mogą Cię zainteresować